Sportiva

Sportiva vernieuwt met succes kwaliteitslabel

Q4Gym

We zijn fier dat SPORTIVA sinds 2001 beschikt over een kwaliteitslabel als bewijs voor onze kwalitatieve en professionele clubwerking. Gezien onze vorige audit dateert van 2017, stond er dit seizoen opnieuw een doorlichting van onze clubwerking door de Gymnastiekfederatie, de overkoepelende federatie van turnclubs in Vlaanderen, op het programma.

Verschillende aspecten zoals clubmanagement, trainersbeleid, communicatiebeleid, samenwerking, ethisch verantwoord sporten, sportieve basiswerking, competitieve werking en ons extra aanbod werden onder de loep genomen. Op basis van een vragenlijst en een gesprek met enkele bestuursleden en trainers tijdens de audit, heeft Gymfed ons kwaliteitslabel Q4Gym verlengd. Daarnaast kregen we ook nog verschillende tips om in de toekomst te blijven inzetten op kwaliteit.

We zijn hier uiteraard trots op en zijn enorm gemotiveerd om verder te blijven werken aan een kwaliteitsvolle club waar het welzijn van onze leden centraal staat.