Sportiva

Kalender

September 2017

Start recreatief seizoen 04/09

Oktober 2017

Open trainingen recreatie dans en turnen: 09/10 – 15/10

Open trainingen selectiegroepen TTM en Acro: 02/10 – 08/10

Kaderweekend Gymnastiek (Gent):  21/10 – 22/10

TTm – Internationale Wase Gymcup (Melsele):  28/10 – 29/10

Geen recreatieve trainingen (Herfstvakantie):  30/10 – 05/11

November 2017

Geen recreatieve trainingen (Herfstvakantie):  30/10 – 05/11

Open trainingen recreatie dans en turnen: 29/11 – 03/12

December 2017

Open trainingen recreatie dans en turnen: 29/11 – 03/12

Bezoek Sinterklaas: 02/12

Open trainingen selectiegroepen TTM en Acro: 04/12 – 10/12

TTm – wedstrijd 1 I-niveau (Jabbeke): 09/12 – 10/12

Gymgala (Antwerpen): 16/12 – 17/12

Geen recreatieve trainingen (kerstvakantie): 25/12 – 07/01

Januari 2018

Kerstsportkamp: 02/01 – 05/01

Geen recreatieve trainingen (kerstvakantie): 25/12 – 07/01

ACRO – Provinciale voorronde 1 C- en I-niveau (De Panne): 13/01 – 14/01

TTm – Wedstrijd 2 I-niveau (Nazareth): 13/01 – 14/01

ACRO – Provinciale voorronde 1 A- en B-niveau (Oostende): 20/01 – 21/01

ACRO – Provinciale voorronde 2 C- en I-niveau (Niel): 27/01 – 28/01

TTm – Wedstrijd 3 I-niveau (Hoogstraten): 27/01 – 28/01

Februari 2018

ACRO – Provinciale voorronde 2 A- en B-niveau: 03/02 – 04/02

Open trainingen recreatie dans en turnen: 05/02 – 11/02

ACRO – Provinciale voorronde 3 C- en I-niveau (Leuven): 10/02 – 11/02

Geen recreatieve trainingen (Krokusvakantie): 12/02 – 18/02

TTm – Provinciale voorronde 1 AB-niveau (Hasselt): 17/02 -18/02

Maart 2018

ACRO – Provinciale voorronde 4 C- en I-niveau (Alken): 03/03 – 04/03

ACRO – Provinciale voorronde 3 A- en B-niveau (Maldegem): 10/03 – 11/03

TTm- Provinciale voorronde 3 AB-niveau (Leuven): 17/03 – 18/03

Organisatie Dancemania (danswedstrijd): 24/03 – 25/03

ACRO – Vlaams Kampioenschap C- en I-niveau (De Panne): 24/03

Open trainingen selectiegroepen TTm en Acro: 26/03 – 21/03

April 2018

Geen recreatieve trainingen (Paasvakantie): 1/04 – 15/04

World Age Group Competitions Acrobatische Gymnastiek (Antwerpen): 4/04 – 10/04

Paassportkamp: 9/04 – 13/04

Wereldkampioenschap Acrobatische Gymnastiek (Antwerpen): 13/04 – 15/04

Dansfeest: 28/04

ACRO – Vlaams Kampioenschap A- en B-niveau (Breendonck): 28/04 – 29/04

TTm – Provinciale voorronde 4 AB-niveau (Hofstade): 28/04 – 29/04

Mei 2018

TTm- Vlaams kampioenschap AB-niveau: 12/05 -13/05

Open trainingen recreatie dans en turnen: 14/05 – 20/05

Gymstars sterrendag: 19/05

Recreatieve danshappening: 19/05

ACRO – Belgisch Kampioenschap A- en B-niveau (Mariakerke): 19/05 -20/05

TTm Belgisch kampioenschap A en B-niveau (Izegem): 26/05 -27/05

Einde recreatief seizoen jeugd: 27/05

Juni 2018

Open trainingen selectiegroepen TTM en Acro: 18/06 – 24/06

Einde seizoen volwassenen: 29/06

Juli 2018