Deze uurregeling is onder voorbehoud van wijzigingen
Groep | Dag | Uur | Zaal | Trainers |
Peuter-ouder turnen °2021
(2x per maand) 10/09 – 17/09 – 01/10 – 15/10 – 29/10 – 12/11 – 26/11 – 10/12 – 14/01 – 21/01 – 4/02 – 25/02 – 10/03 – 17/03 – 21/04 – 28/04 – 12/05 – 26/05 *VOLZET |
Zondag | 9u45 10u30 |
GC De Route | Axelle, Trees |
Kidiesturnen 1 °2020 |
Zaterdag | 11u15 12u00 |
GC De Route | Aiko, Axelle, Celine, Eline, Jutta Larissa DC, Nele, Silke, Stef, Iris |
Kidiesturnen 2 |
Zaterdag | 10u00 11u00 |
GC De Route | Aiko, Axelle, Celine, Eline, Jutta Larissa DC, Nele, Silke, Stef, Iris |
Kidiesturnen 3 °2018 |
Zaterdag | 09u00 10u00 |
GC De Route | Aiko, Axelle, Celine, Eline, Jutta Larissa DC, Nele, Silke, Stef, Iris |
Turnen meisjes
1e en 2e leerjaar *VOLZET |
Maandag
Zaterdag |
16u30 17u45
09u00 |
GC De Route |
Helene, Jutta, Kimberly, Larissa DC
Eline, Fien, Helene |
Turnen meisjes
3e en 4e leerjaar *VOLZET |
Maandag
Zaterdag |
17u45 19u00
13u00 |
GC De Route |
Jutta, Kimberly, Larissa DC
Fien, Maaike, Yana |
Turnen meisjes
5e en 6e leerjaar *VOLZET |
Woensdag
Zaterdag |
18u30 19u45
14u30 |
GC De Route |
Joke W, Nore, Yara
Larissa VH, Yana, Yara |
Turnen jongens
1e – 3e leerjaar |
Zondag | 11u00 12u30 |
GC De Route | Mats, Stef |
Turnen jongens
4e – 6e leerjaar |
Zondag | 10u00 11u30 |
GC De Route | Mats, Stef |
Turnen 12+
1e t.e.m. 4e middelbaar |
Woensdag
Zaterdag |
14u30 15u45
16u15 |
GC De Route |
Inge, Tim
Inge, Yente |
Turnen 15+
vanaf 4e middelbaar |
Vrijdag | 19u30 21u00 |
GC De Route | Lore |
G-gym | Woensdag | 17u15 18u15 |
GC De Route | Christel, Joke W |
Basisacro
(na selectie) *VOLZET |
Dinsdag
Zaterdag |
17u00 19u00
12u30 |
GC De Route |
Deze uurregeling is onder voorbehoud van eventuele wijzigingen.
Dans kleuters °2018 – °2019 |
Zondag | 11u15 12u00 |
GC De Route | Lize, Valerie, Ulrike |
Dans
1e en 2e leerjaar |
Zaterdag | 11u00 12u00 |
De Klimop | Amber |
Dans
3e en 4e leerjaar |
Zaterdag | 09u00 10u00 |
De Klimop | Marjolein |
Dans
5e en 6e leerjaar |
Donderdag
Zaterdag |
17u00 18u00
10u00 |
GC De Route
De Klimop |
Laurien
Louise |
Dans
Middelbaar |
Maandag
Donderdag |
19u00 20u00
18u00 |
GC De Route
GC De Route |
Lore
Laurien |
Dans
Jongeren |
Dinsdag | 20u30 21u30 |
GC De Route | Lore, Laurien |
Deze uurregeling is onder voorbehoud van eventuele wijzigingen.
Groep | Dag | Uur | Zaal | Trainers | |
BBB (16+) | Maandag | 20u00 21u00 |
GC De Route | Lore | |
Omni Fit (16+) | Donderdag | 20u15 21u30 |
GC De Route |
|
|
Fit en Fun (55+) | Dinsdag | 10u15 11u15 |
GC De Route | Katarina |
Deze uurregeling is onder voorbehoud van eventuele wijzigingen.
Concrete uurregeling wordt rechtstreeks meegedeeld aan de gymnasten.